• فرآیند انعقاد اکتریکی
  فرآیند انعقاد اکتریکی
 • فرآیند الکترو کواگولیشن _ EC
  فرآیند الکترو کواگولیشن _ EC
 • بهترین کیفیت را از ما بخواهید
  بهترین کیفیت را از ما بخواهید
 • بهترین خدمات را با ما تجربه کنید
  بهترین خدمات را با ما تجربه کنید

  ارائه روشهای نوین در طراحی و پیاده سازی سامانه های تصفیه آب و فاضلاب شهری و صنعتی

شرکت دانش بنیان بنیان پالایش البرز

شرکت دانش بنیان بنیان پالایش البرز

شرکت بنیان پالایش البرز، طراح و مجری ساخت انواع سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب شهری و صنعتی و بهداشتی است. این شرکت توانسته با تکیه بر روی کادر فنی و حرفه ای خود و تسلط بر دانش و فناوری روز دنیا همراه با توان بالای عملیاتی، گام‌های موثری در جهت حفظ و صیانت از منابع آبی کشور، محیط زیست، و تجهیزات مرتبط با صنعت آب و پساب بردارد. همچنین دانش فنی و تخصصی مهندسان و کارشناسان شرکت بنیان پالایش البرز از یک ...

آخرین اخبار و مقالات

طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب

طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب

مشاوره و طراحی، نصب و راه اندازی انواع فرآیند های تصفیه آب و فاضلاب در سراسر کشور ✔جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
آدرس وب سایت جهت مشاهده پروژه های انجام شده:
Bonyanpalayesh.ir
شماره تماس:
09217923694
09136278700

آدرس: کاشان، ميدان جهاد، بلوار دانش، ساختمان آکسان، شرکت دانش بنیان بنیان پالایش البرز، با مدیریت جناب آقای خليق

ادامه مطلب
پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

فاضلاب قالیشویی

فاضلاب قالیشویی می تواند حاوی مواد سمی و خطرناکی مانند باکتری ها، ترکیبات شیمیایی، چربی، آلاینده ها، دوده، شوینده ها، حلال ها و … باشد که چگونگی دفع این مواد تاثیر بسزایی بر روی محیط زیست خواهد داشت. متاسفانه در حال حاضر و در بیشتر موارد روش های نادرستی برای دفع این نوع فاضلاب ها مورد استفاده قرار می گیرد که این کار منجر به ورود فاضلاب این صنایع (به همراه تمام ترکیبات سمی و مضر موجود در آن) به محیط زیست، سیستم آبی و چندین برابر شدن اثرات مخرب آن می گردد.

خروجی این رفتار ناآگاهانه و غیرمسئولانه، تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی آبزیان، حیوانات ساکن بر روی خشکی و به دنبال آن سلامت و زندگی خود انسان ها می باشد. این معضل به قدری جدی و حتی خطرناک می باشد که در بسیاری از کشورها قوانین بسیار سختگیرانه ای برای دفع و تصفیه فاضلاب قالیشویی ها به تصویب رسیده است. این قوانین در مناطق مختلف، متفاوت بوده و صاحبان این صنایع می بایست قبل از دفع و یا تصفیه فاضلاب خود، از این محدودیت ها و استانداردها اطلاع دقیق کسب کنند. با وجود آنکه قوانین و استانداردهای مربوط به تصفیه و دفع فاضلاب قالیشویی ها در مناطق مختلف، متغیر می باشد اما هدف اصلی در تمام آن ها جلوگیری از ورود مواد سمی، خطرناک و شیمیایی به محیط زیست است.

ادامه مطلب

خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود داشته باشید.