طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب

طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب

مشاوره و طراحی، نصب و راه اندازی انواع فرآیند های تصفیه آب و فاضلاب در سراسر کشور ✔جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
آدرس وب سایت جهت مشاهده پروژه های انجام شده:
Bonyanpalayesh.ir
شماره تماس:
09217923694
09136278700

آدرس: کاشان، ميدان جهاد، بلوار دانش، ساختمان آکسان، شرکت دانش بنیان بنیان پالایش البرز، با مدیریت جناب آقای خليق

ادامه مطلب
پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

فاضلاب قالیشویی

فاضلاب قالیشویی می تواند حاوی مواد سمی و خطرناکی مانند باکتری ها، ترکیبات شیمیایی، چربی، آلاینده ها، دوده، شوینده ها، حلال ها و … باشد که چگونگی دفع این مواد تاثیر بسزایی بر روی محیط زیست خواهد داشت. متاسفانه در حال حاضر و در بیشتر موارد روش های نادرستی برای دفع این نوع فاضلاب ها مورد استفاده قرار می گیرد که این کار منجر به ورود فاضلاب این صنایع (به همراه تمام ترکیبات سمی و مضر موجود در آن) به محیط زیست، سیستم آبی و چندین برابر شدن اثرات مخرب آن می گردد.

خروجی این رفتار ناآگاهانه و غیرمسئولانه، تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی آبزیان، حیوانات ساکن بر روی خشکی و به دنبال آن سلامت و زندگی خود انسان ها می باشد. این معضل به قدری جدی و حتی خطرناک می باشد که در بسیاری از کشورها قوانین بسیار سختگیرانه ای برای دفع و تصفیه فاضلاب قالیشویی ها به تصویب رسیده است. این قوانین در مناطق مختلف، متفاوت بوده و صاحبان این صنایع می بایست قبل از دفع و یا تصفیه فاضلاب خود، از این محدودیت ها و استانداردها اطلاع دقیق کسب کنند. با وجود آنکه قوانین و استانداردهای مربوط به تصفیه و دفع فاضلاب قالیشویی ها در مناطق مختلف، متغیر می باشد اما هدف اصلی در تمام آن ها جلوگیری از ورود مواد سمی، خطرناک و شیمیایی به محیط زیست است.

ادامه مطلب
پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در کارواش ها

پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در کارواش ها

تصفیه فاضلاب کارواش: در سال های اخیر همگام با افزایش نرخ سفرهای درون شهری و برون شهری، با رشد فزاینده وسایل نقلیه مواجه هستیم . بر اساس آمارهای بدست آمده هر وسیله  نقلیه به طور میانگین بیش از 5 بار در سال به واحد های کارواش مراجعه می کنند. از طرفی دیگر بطور میانگین حدود 150 الی 250 لیتر آب شیرین برای این امر اختصاص می یابد.
فاضلاب کارواش جزء فاضلاب های صنعتی دسته بندی می شود و با توجه به ماهیت شیمیایی آلوده کننده ای که دارد نمی تواند به صورت خام وارد محیط زیست شود.

فاضلاب کارواش حاوی مقادیر زیادی از دترجنت ها، فلزات سنگین، روغن و گریس، رنگ، کدورت، ذرات معلق و ریز می باشد. بیش از 4 دهه است که دنیا از پکیج تصفیه فاضلاب کارواش جهت تصفیه فاضلاب کارواش استفاده می کنند. در کشور خودمان چند سالی است که سازمان محیط زیست اجازه تخلیه فاضلاب کارواش را به صورت خام نمی دهد.

ادامه مطلب
پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در صنایع نساجی

پیش تصفیه و تصفیه فاضلاب در صنایع نساجی

تصفیه فاضلاب نساجی

 نساجی و رنگرزی که یکی از بزرگترین و پیچیده ترین زنجیره های صنعتی در بخش تولید می‌باشند، از نظر پارامترهای کیفی بسیار پیچیده و از نظر کمی نیز دارای حجم قابل توجهی است. ورود این فاضلاب به محیط زیست اثرات جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می آورد . شرکت بنیان پالایش البرز در راستای تعهدات خود در خصوص حفاظت از محیط زیست اقدام به طراحی و ساخت انواع خدمات مرتبط پرداخته است. 

 

ادامه مطلب